אספן השבוע: קורן אזולאי

פינת אספני השבוע חוזרת ובגדול! מעכשיו אציג בפינה אספנים מכל הסוגים. יש לכם אוסף מגניב (וגדול!) ואין לכם בעיה להצטלם? מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית בעמוד הפייסבוק ואציג אתכם בפינה.

אספן השבוע הוא קורן אזולאי, בן 15 מהדרום.

כמה פופים/מוצרי פאנקו יש לך?

יש לי כ195 פופים, 2 פוקט פופס ו 12 מסתרי מיניז (לא כולל מה שבדרך).

כמה זמן אתה אוסף ומה היה הפופ הראשון?

אני אוסף רציני משהו כמו שנה וחצי, אבל מכיר פופים כבר המון זמן. הפופ הראשון שלי בעיקרון היו טריסר וריפר מאוברוואץ, אבל מאחר שהוא היה מזויף, אז הפופים הראשונים שלי היו הארלי קווין והגוקר מיחידת המתאבדים!

מה גרם לך להפוך לאספן של פופים?
התחלתי לאסוף פופים בגלל שאהבתי את הצורה והפשטות שלהם, כל אחד דומה אך שונה בצורה כלשהי, מוצר אספנות די קטן ומגניב ואת האמת גם מאוד זול, מה שיש לו יתרון על מוצרי אספנות אחרים למינהם. התחלתי לאסוף גם בגלל המגוון, תמיד מצאתי פופים לפאנדומים שאני אוהב.

איזה פופ באוסף שלך אתה הכי אוהב ולמה?

השאלה הכי מכשילה ומעצבנת, ואני באמת לא יכול להחליט, אבל אם אני חייב כנראה שזה יהיה הארי פוטר סאן דייגו אקסלוסיב 2017 על המטאטא, פשוט פופ מדהים ומי לא אוהב הארי פוטר?! ואילבן הרגילה מ"דברים מוזרים" אחת הסדרות האהובות עליי, אחת הדמויות והשחקניות האהובות עליי והפופ פשוט משקף בדיוק את המראה של אילבן.

איזה פופ היה לך הכי קשה להשיג?

הפופ שהיה לי הכי קשה להשיג הוא כנראה סטיב מהקומיקון של 2017, לצערי לא הכרתי את "דברים מוזרים" בתקופה של הקומיקון אז לא רציתי אותו, הוא היה לתקופה על 20$ ואז זינק בעונה 2 של הסדרה למעל 100$. בסוף יצאתי אותו במחיר ממש טוב ממישהו בארץ.

איזה פופ אתה הכי רוצה שעדיין אין לך?
הייתי ממש רוצה את הטו פאק של מר הייד ובאגס באני / הטו פאק של בובספוג ופלנקטון. 2 סדרות נוסטלגיה לפופים פשוט מדהימים ובאמת מיוחדים, רק ששניהם שווים ממש הרבה, אקסלוסיבים לקומיקון ויש רק 850 יחידות מבאגס באני ומר הייד.

מה מייחד את האוסף שלך על פני אחרים לדעתך?

כולם תמיד אומרים שמה שמייחד את האוסף שלהם הוא הגיוון, אבל אני דווקא אומר שמה שמייחד את האוסף שלי הוא שהוא נמצא בכל מקום! אין קיר בחדר שלי שאין בו פופ, על השידה, בארון או במדף. הפופים סביבי כל הזמן!

מחוץ לקופסא או בתוך הקופסא?
בעיקרון מעדיף מחוץ לקופסא אבל לפעמים, בעיקר עם הנדירים שלי אני מעדיף להשאיר הקופסא. יש לי איזור (מעל הארון זכוכית שלי) ששם נמצאים הקופסאות כל הנדירים שלי.

איזה פופ היית רוצה שפאנקו יוציאו שהם עדיין לא הכריזו עליו?
יש כלכך הרבה פופים שפאנקו צריכים לעשות, אז הייתי רוצה עוד לוני טונס, כאלה שממש חובה לעשות להם. אני אישית רוצה בעיקר בייבי לוני טונס והסבתא!

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא