אספן השבוע: עדי צרפתי

פינת אספני השבוע מציגה אספנים מכל הסוגים. אם יש לכם אוסף מגניב, גיקי וגדול! ואין לכם בעיה להצטלם? מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית בעמוד הפייסבוק ואציג אתכם בפינה.

אספן השבוע הוא עדי צרפתי בן 31 מחיפה.

כמה זמן אתה אספן ומה היה הפריט הראשון?

אני אוסף בערך מגיל 15, התחלתי עם פיגרים ולגו של סטר וורס. בהמשך התשוקה שלי השתנתה יותר לכיוון של מארוול ושם אני נמצא עד היום . היום אני אוסף יותר פרופס בעיקר של הקפטן אבל לא אקסקלוסיבי .

 

מה אתה אוהב לאסוף ולמה?

הקפטן (אמריקה) הוא סיפור השראה עבורי שדחף אותי לעשות שינוי גופני. לכן אפשר להגיד שזו הדמות אני כרגע מתמקד בה.יש לי מספר פסלים, קסדות, חליפות ובעיקר מגינים.

איזה פריט באוסף שלך אתה הכי אוהב ולמה?

הפריט שאני הכי אוהב באוסף שלי הוא מגן מיוחד שהזמנתי מיפן. הוא עלה לא מעט כסף ושהגיע עדיין לא היה מושלם בעיני, אז הזמנתי עוד אחד כמוהו ולקחתי אותו לסדנת צביעת אופנועים, לאחר כמה שעות של בחירת צבעים ועוד שבועיים עבודה . הצלחתי להגיע למגן מדוייק ברמה גבוהה.

איזה פריט היה לך הכי קשה להשיג?

אז בעצם מדובר באחת החליפות קפטן אמריקה שלי . מדובר בחליפה שהזמנתי משני בחורים בטקסס שזכו לשבת ולדבר עם הפרופ מאסטר של מארוול. השיגו דוגמאות מדויקות של הבדים והטכניקות שהשתמשו בחליפה המקורית. התהליך כולו לקח כשנתיים של עבודה . אבל התוצאה הסופית מדהימה.

איזה פריט אתה הכי רוצה שעדיין אין לך?

כרגע אני מחכה לחליפה של ת'ור מאיניפטי וור שאמורה להגיע. אבל בגדול הייתי שמח יום אחד להתמודד עם חליפת איירון מן מלאה.

מה מייחד את האוסף שלך על פני אחרים לדעתך?

מה שאני מניח שמייחד את האוסף שלי , הוא האובססיה שלי לפרטים קטנים . אני דורש מעצמי ומאחרים שאני מזמין דרכם, שלמות . לרוב זה עולה בכסף וזמן אבל התוצאה שווה את זה .

איזה פריט היית רוצה שיוציאו בעתיד?

מארז בלו ריי של כל סרטי מארוול, בתקווה אחרי END GAME.

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא