כל מה שאנחנו יודעים עד עכשיו על הקרוסאובר השנתי של הCW

*פוסט מתעדכן*

לאחר ששנה שעברה, ייקום הArrowverse ברשת הCW הביא לנו את הקרוסאובר הכי טוב בתולדות הקרוסאוברים (לפחות של הסדרות הנ"ל) היה דיי ברור שיהיה להם קשה להתעלות על ההצלחה ולהביא סיפור מעניין מספיק כדי לנער את הצופים, אחרי הכל, בגלל זה הם הביאו את באטוואמן אל תוך הסלט המולטיוורסי שלהם, אך עם כל הדיווחים והתמונות מהסט נראה שהפעם הם הכינו לנו מקושקשת ואלה כל הפרטים שצריך לדעת לפני הפרק(ים) שישודרו בדצמבר הקרוב:

הקרוסאובר יקרא "Elseworlds" ומבוסס על סדרה של קומיקסים באותו השם.

הוא יקח אותנו ללוקיישן הלוהט שהוא גות'האם ושם תוצג לראשונה באטוומן (בכיכובה של רובי רוז).

 

בגות'האם גם נזכה לפגוש את ד"ר ג'ון דיגן (ג'רמי דייוויס), פסיכאטר ב"Arkham Asylum for the Criminally Insane" הידוע לשמצה המתכנן לפתות את החץ הירוק, הפלאש וסופרגירל הישר למגרש הביתי שלו.

הופעות אורח נוספות שייכות ללויס ליין (אליזבת' טולאץ') שתופיע לצידו של קלארק קנט/סופרמן (טיילר הוצ'לין) הישר מאתר הצילומים של סמולוויל המקורית.

 

View this post on Instagram

 

two kryptonians and a journalist walk into a crossover ?‍?‍?

A post shared by Melissa Benoist (@melissabenoist) on

רמז לאחד הנבלים של הקרוסאובר מגיע עם אישתו של מיסטר פריז – נורה פרייז (שתגולם על ידי אישתו של סטיבן אמל – קסנדרה ג'ין אמל).

במהלך הקרוסאובר נזכה לראות את סופרמן בחליפה השחורה שלו ואת בארי אלן כהחץ הירוק ואוליבר קווין כהפלאש (או שההחלפה תהיה רק בין השחקנים כאשר גרנט גאסטין יגלם את אוליבר קווין כהחץ הירוק וסטיבן אמל יגלם את בארי אלן כהפלאש).

בנוסף בארי ואוליבר יראו על המסך לבושים בתלבושות אפילו פחות שגרתיות מהחליפות ההפוכות, בבגדי "רחוב" שמציגים אותם כהצמד "The Trigger Twins" שהופיעו בקומיקס של דיסי ב1951 ו1993.

 

ולסיום, הפלאש המקורי – ג'ון ווסלי שיפ חוזר להופעת אורח ובתלבושת המקורית שלו.

ואם כבר מדברים על תלבושות אז גם סופרמן יקבל מייקאובר עם החליפה השחורה שלו.

הקרוסאובר יתחיל עם "החץ" ב9 בדצמבר, ימשיך אל "הפלאש" ב10 בדצמבר ויסתיים ב"סופרגירל" ב11 בדצמבר. ככל הנראה חברי "אגדות המחר" לא יקחו חלק בקרוסאובר הפעם.

תמונות נוספות מהסט ניתן לראות כאן.

קרדיטים לתמונות: CW / CBR.

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא