אספנית השבוע: שירי רובין

פינת אספני השבוע חוזרת ובגדול! מעכשיו אציג בפינה אספנים מכל הסוגים. יש לכם אוסף מגניב (וגדול!) ואין לכם בעיה להצטלם? מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית בעמוד הפייסבוק ואציג אתכם בפינה.

אספנית השבוע היא שירי רובין בת 44 מרמת גן.

כמה זמן את אספנית ומה היה הפריט הראשון שלך?

אני אוספת מגיל מאוד צעיר (כשיצא הסרט אי טי, תעשו חשבון לבד ? ) יש לי מעל 350 פריטים מכל מיני סוגים, פופים, אקשן פיגרס, בובות פרווה וכדומה. הפריט הראשון שלי כמו שהבנתם הוא אי טי, שיצא בשנת 1988, אבל את האמת הפריט הראשון שלי שנזרק לפח מכיוון והוא עשה לי סיוטים, זה הכריש ממלתעות, סבתא שלי כנראה החליטה שזה חכם לתת לילדה קטנה כריש ועוד כזה שגרם לי לא לרצות להיכנס לים.

מה את אוהבת לאסוף?

אני אוהבת לאסוף דמויות מסרטים וסדרות, האוסף הגדול והעיקרי שלי הוא של הסדרה דוקטור הו, אבל אני גם מאוד אוהבת דמויות מסרטי אימה של פעם (פרדי קרוגר אהבת חיי), הסימפסונים, אוסטין פאוורס שלדעתי אחת הדמויות המעולות והמצחיקות של מייק מאיירס (וכן עוד אין לי את הפופים שלו, בקרוב מאוד), גרמלינס אחד הסרטים הטובים שגדלתי עליהם, באטמן של פעם, לא בגרסה החדשה (ממש לא כריטסטיאן בייל), סופרמן מדהים שהבאתי מארה"ב ונקנה בחנות של יוניברסל במגדלי התאומים לשעבר, דמויות קטנות של אנימציות שאני אוהבת, דמויות של בבילון 5 שמצאתי במקרה בשוק בלונדון בגרושים, הביטלס שהם הלהקה האהובה עלי וכמובן כל מיני תוספות ישנות כמו פרבי שנמצא לאחרונה אצל ההורים, אלמו שקיבלתי מתנה מידיד טוב, גודזילה שקניתי בבנגקוק ועוד מלא דברים מקסימים שאני מאוד אוהבת.

איזה פריט באוסף שלך את הכי אוהבת ולמה? איזה פריט היה לך הכי קשה להשיג?

אני הכי אוהבת את אי טי כמובן כי הוא מושלם והוא הראשון שלי, הכי היה קשה לי להשיג את דוקטור זאוס מכוכב הקופים, גם כי הוא עלה הרבה וכמובן היה קשה למצוא אותו.

איזה פריט את הכי רוצה שעדיין אין לך?

אני אשמח להשיג את הדמויות פופים ומה שחסר לי מהראשים המתנדנדים של החבובות, אבל לצערי זה מעל התקציב שלי.

מה מייחד את האוסף שלך על פני אחרים לדעתך?

אני חושבת שהאוסף שלי שונה בגלל שהוא מגוון, אני לא אוספת דברים רק בגלל שהם יקרים ואח"כ אפשר יהיה למכור אותם יותר יקר, אלא בגלל שאלו באמת הדמויות שאני אוהבת וכיף לי להסתכל עליהם ולראות את מי שמגיע אלי הביתה בפעם הראשונה וחוטף שוק מהכמות והדמויות המגניבות.

מחוץ לקופסא או בתוך הקופסא?

רוב הדברים שלי מחוץ לקופסא, יש כאלה שעדיין לא כי אין מספיק מקום בארונות.

איזה פריט היית רוצה שיוציאו בעתיד?

אני אשמח שיוציאו בעתיד דמויות נוספות של החבובות כדי שאני אוכל להרשות לעצמי לקנות אותן, דמות של אלף ואהובי גארפילד שהחתול הקודם שלי היה קרוי על שמו.

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא