אספנית השבוע: דניאלה פילמר

פינת אספני השבוע חוזרת ובגדול! מעכשיו אציג בפינה אספנים מכל הסוגים. יש לכם אוסף מגניב (וגדול!) ואין לכם בעיה להצטלם? מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית בעמוד הפייסבוק ואציג אתכם בפינה.

אספנית השבוע היא דניאלה פילמר בת 25 מירושליים.

כמה פופים/מוצרי פאנקו יש לך?

112 פופים 3 מחזיקי מפתחות

כמה זמן את אוספת ומה היה הפופ הראשון?
אני אוספת מאוקטובר 2016 והפופ הראשון היה גרוט רוקד

מה גרם לך להפוך לאספנית של פופים?
אני לא יודעת מה בדיוק משך אותי לפופים כשהייתי ילדה אספתי בובות חרסינה קטנות היו לי המון. אבל הפסקתי לאסוף אותם לפני שנים והם כולם בקופסא סגורה בבית. לפני שקניתי את הפופ הראשון שלי בלונדון ראיתי את הפופים באינטרט והם נראו לי ממש חמודים ומתוקים ואחרי שראיתי אותם בחנויות בלונדון וקניתי אחד פשוט לא יכולתי להפסיק רציתי עוד אחד ועוד אחד. בהתחלה אמרתי לעצמי לקנת אחד מכל סוג (ג'ון סנו אחד. דוקטור אחד) ולא החפלה של אותה דמות בבגד שונה אבל אז זכיתי בפרס בקבוצה בפייסבוק, זכיתי בפופ של דאנריס בשמלת כלה, היתה לי כבר דאנריס אחת אבל אחרי שזכיתי באחת מגניבה רציתי את כל הסוגים שלה כי כבר שברתי את החוק שלי. אז התחלתי לאסוף יותר של אותה הדמות בסוגים שונים.

איזה פופ באוסף שלך את הכי אוהבת ולמה?
קשה לבחור את הפופ שאני הכי אוהבת אני אוהבת את כולם, אני קונה רק פופים שאני אוהבת אין אצלי חייב בשביל הסדרה או משהו רק כאלה שאני מכירה ואוהבת אבל הפופ של קפטן אמריקה ממלחמת העולם השנייה הוא פופ שאני אוהבת מאוד, זה גם סרט שאני מאוד אוהבת וגם אני ממש אוהבת את כל הפרטים הקטנים בפופ כמו התחפושת שלו מתחת למדים המגן הישן המשקפיי טיסים על הקסדה שלו.

איזה פופ היה לך הכי קשה להשיג?
הפופ האחרון שקניתי היה הכי קשה עד עכשו, זה פופ של ניוט מהסרט חיות הפלא והיכן למצוא אותן, זה פופ ספציפי לקומיקון והוא לא נמכר יותר בחנויות, אז הייתי צריכה שמישהו ימכור אותו מהאוסף הפרטי שלו, והיו לי כמה פעמים שמישהו אמר שהוא מוכר או רוצה ובסוף ביטל או קיבל הצעה טובה יותר אבל סוף סוף הצלחתי לקנות אותו אז הוא היה הכי קשה.

איזה פופ את הכי רוצה שעדיין אין לך?
יש רשימה של פופים שאני רוצה ועדיין אין לי, הפופ של לילו מהאלמנט החמישי בחליפה הכתומה שלה זה פופ שאני ממש רוצה, אני אוהבת את הסרט המון הפופ ממש חמוד ונראה ממש כמו הדמות בסרט, הייתי ממש רוצה את הפופ של Keroppi שזה הצפרדע החברה של הלו קיטי מהסדרת בובות (היה גם תוכנית טלוויזיה כשהייתי קטנה) זו דמות שאני ואחותי הגדולה ממש אוהבות ורציתי אותה ממש אבל היא ממש יקרה ואני לא חשובת שאני בחיים ישיג אותה.

מה מייחד את האוסף שלך על פני אחרים לדעתך?
לפי דעתי כל אוסף מיוחד מעצמו, לאוסף שלי יש יחודיות שהוא רק דמויות שאני אוהבת ויש דמות אחת מסדרה או את כל הסדרה של הדמויות זה תלוי איך נראה הפופ ומה מיוחד בו שיגרום לי לקנות אותו. נגיד מהסדרה של משחקי הכס יש לי רק את דאנריס וג'ון סנו אין לי דמויות אחרות מהסדרה כי הן הדמויות שאני הכי אוהבת. אבל מהסרט הנסיכה הקסומה יש לי את כל ה4 פופים שיצאו מהסרט כי אני אהבתי את כולם. הסידור של הפופים שלי מחוץ לקופסא ואני מנסה לחבר בין דמויות או סדרות טלוויזיה, אז יש לי איזור רק של דוקטור הו או של משחקי הכס אבל כל הפופים של מארוול הטלוויזיה והסרטים ביחד ואפילו דמויות מDC נמצאות שם כי לדעתי הם הולכים ביחד. כל הפופים שלי נמצאים בחדר אחד בבית הם לא משתלטים על כל המקום כך שזה גם מייחד את האוסף והכל נמצא במקום אחד ואפשר לראת את כולם ביחד.

 

מחוץ לקופסא או בתוך הקופסא?
מחוץ לקופסא!

איזה פופ היית רוצה שפאנקו יוציאו שהם עדיין לא הכריזו עליו?
הייתי ממש רוצה פופים של דיג'ימון שהם עדיין לא הוציאו זו תוכנית טלוויזיה שגדלתי עליה ואני עדיין מאוד אוהבת אותה, הייתי רוצה פופים של הדמויות שאני הכי אובת שהם TK וקארי ודג'ימונים שלהם פאטמון וגאטאמון.

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא