הטריילר ראשון ל"נוקמים 4" חושף את שם הסרט

עוד כשרצו כתוביות הסיום של "הנוקמים: מלחמת האינסוף" מיליוני מעריצים מסביב לעולם כבר החלו לספור את הימים עד הטריילר הראשון של "הנוקמים 4" שיתן אפילו רמז קל למה אנו הולכים לראות בסרט המצופה ביותר ב2019.

הסוף המטורף ויש שיגידו המזעזע של "הנוקמים 3" השאיר אותנו עם רצון עז לקלוז'ר, תוך ידיעה ברורה שהוא יגיע רק כשנה אחרי.

קשה לומר שלמדנו הרבה מהטריילר הראשון ונחכה בקוצר רוח לטריילר הבא שסביר להניח יספק לנו קצת יותר מידע ויותר אקשן לעומת הדממה העצובה ששררה לאחר הטריילר הנוכחי. הכינו את הממחטות.

"הנוקמים: סוף המשחק" (או רק אודין יודע איך הם יתרגמו את Endgame לעברית) יראה לנו את התמודדות של העולם, הייקום למעשה, לאחר הנקישה הקטלנית של ת'אנוס וההפסד הצורב של הגיבורים.

טוני משייט לו לבד בחלל, ללא דרך לחזור חזרה לכדור הארץ, מקליט מסרים לפפר דרך מה שנשאר מקסדת האיירון מן שלו ומספיד את עצמו ואת העולם כולו "חלק מהמסע זה הסוף". סטיב רוג'רס גילח את הזקן שלו ובוכה על אובדן החבר הכי טוב שלו, נטאשה מדברת בקרירות על התוצאה של החיים לאחר שחצי מאוכלוסיית העולם נעלמה ולאחר מכן נתקלת במהלך קרב כלשהו בקלינט ברטון, המצוייד בתלבושת חדשה, תספורת חדשה ומבט ריק בעיניים שמרמז שהוא סביר להניח איבד את רוב אם לא כל המשפחה שלו, ת'ור יושב בחוסר אונים באחד מתאי הכלא שהיו של שאר הנוקמים (אך לא נראה עצור אלא בעיקר מיואש), שורי מופיעה ברשימת האנשים שלא יודעים מה עלה בגורלם, ת'אנוס נהנה מהשקט של אחרי הסערה (או ככה ניתן להניח כי רואים את החליפה שלו נחה בצד ואותו הולך בשדה של פרחים), נבולה מהרהרת,  וסקוט לאנג שהצליח אכשהו להוציא את עצמו ממלכת הקוואנטים דופק על השאר של מה שנשאר ממפקדת הנוקמים ומבקש מסטיב ונאטשה שיתנו לו להכנס.

הטיזר טריילר חושף בפנינו מעט מאוד אך פותח את הדלת לכל תאוריית מעריצים אפשרית.

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא