הדמות המפתיעה ב"חיות הפלא פשעיו של גרינדלוולד"

בטריילר החדש (והאחרון) בסדרת הקסמים של ג'יי קיי רולינג נחשפה זהותה המפתיעה של דמות חדשה אך מוכרת ורשת הינשופים רועשת וגועשת בהתרגשות.

*** ספויילרים בהמשך ***

השחקנית הדרום קוריאנית קלאודיה קים (מרקו פולו) הופיעה בפוסטרים וצילומי היחסי ציבור של הסרט לצד הדמות של עזרא מילר – קרידנס ברבון מבלי שיאשרו את זהותה או את שם הדמות, אך היום לאחר יציאת הטריילר החדש, תאורית המעריצים הפופולרית אושרה כנכונה והדמות המיסתורית היא לא אחרת מאשר נגיני – נחש "חיית המחמד" ו"ההורקרוס" המפורסם של וולדמורט.

בשלב זה אנחנו לא יודעים בוודאות עדיין אם נג'יני היא אנימאגוס (מכשפה בעלת היכולת לשנות צורה לבעל חיים) או ייצור קסום אחר אך אנחנו למדים מהטריילר שהיא מופיעה בקרקס ומשתמשת ביכולת שלה לשנות צורה כדי לשעשע מאגלים.

השחקנית סיפרה בראיון לEntertainment Weekly שהדמות בסרט שונה מאוד ממה שרוב האנשים חושבים "יהיה מאוד מעניין לראות צד אחר של נאגיני, אתם מכירים אותה רק בתור הורקרוקס, כאן היא נהדרת ואישה רגישה שרוצה לחיות. היא רוצה להישאר אנושית ואני חושבת שזה ניגוד נהדרת לדמות".

עכשיו שהנחש יצא מהשק אנחנו מגלים שבזמן הסרט, ב1927, נגיני יכולה להפוך מאדם לנחש בקלות אבל בגלל שהיא סובלת מקללת דם מיסתורית היא יודעת שבסופו של דבר היא תהפוך לנחש באופן סופי והיא מרגישה שהשעון מתקתק עד שהיא תאבד את האנושיות שלה לחלוטין "יש לה כוחות שעדיין לא ראינו. אני לא יכולה לאשר שיש לה כוחות כמו קוסמים אחרים אבל אין לה שרביט".

נגיני על פי העלילה אמורה להתחבר עם קרידנס ברבון הנמלט מרשויות הקוסמים מסביב לעולם ונאבק בבעיות שינוי צורה משל עצמו, השנים מתחברים בקרקס והופכים לחברים קרובים בשל הבעיה המשותפת שלהם "זה מדהים לראות את 2 הנשמות השבורות האלה מצליחות ליצור סוג של חברות בתוך הקרקס" קים מספרת "קרידנס מאוד מיוחד עבורה כי הוא מעודד אותה להשתמש בכוחות שלה וגם כי היא החברה האמיתית היחידה שלו שלא מחפשת לנצל אותו".

פוטרמור העלו כתבה מיוחדת שמתייחסת לכל מה שרציתם לדעת על נגיני, שווה להעיף מבט כאן.

"חיות הפלא פשעיו של גרינדלוולד" צפוי לצאת בישראל בסוף נובמבר.

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא