אספן השבוע: נאור אנידג'ר

אספנים ואספניות!

פינת אספני השבוע חוזרת ובגדול! מעכשיו אציג בפינה אספנים מכל הסוגים. יש לכם אוסף מגניב (וגדול!) ואין לכם בעיה להצטלם? מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית בעמוד הפייסבוק ואציג אתכם בפינה.

אספן השבוע הוא נאור אנידג'ר, בן 17 מהדרום.

כמה פופים/מוצרי פאנקו יש לך?

85 פופים כרגע, 7 דורבז, 2 מיסטרי מיניז ופוקט פופ אחד (וזה לא כולל את כל מי שבדרך ?)

כמה זמן אתה אוסף ומה היה הפופ הראשון?

אני אוסף כבר 3 שנים (מהיומולדת שלי!) והפופ הראשון שלי הוא סטאר לורד משומרי הגלקסיה הראשון. הסרט שממש הכניס אותי לכל העולם של הגיקים, ועד היום אחד הסרטים האהובים עלי! מה גם שכריס פראט אחד השחקנים שאני הכי אוהב.

מה גרם לך להפוך לאספן של פופים?

בפופים נתקלתי ממש במקרה. ראיתי ביוטיוב הרבה סרטונים של יוטיוברים שפותחים חבילות הפתעה גיקיות והם קיבלו פופים ממש מגניבים של דמויות שאהבתי, למשל האלקבאסטר וr2d2, ומאז חקרתי מה זה נדלקתי. אני אוהב ממש פופים בגלל העיצוב היחסית פשוט שלהם והם נראים כולם ממש חמודים בגלל העיניים הגדולות אבל עדיין כל אחד נראה שונה מהשני.

איזה פופ באוסף שלך אתה הכי אוהב ולמה?

ממש קשה לבחור, אני אוהב את כולם! כנראה שהכי אהוב עלי יהיה או הארי פוטר על המטאטא, אקסקלוסיבי לסאן דיאגו קומיקון 2017, או האלק יוצא מההאלקבאסטר, אקסקלוסיבי לגיימסטופ. הם ממש מפורטים ושניהם מהפאנדומים ההכי אהובים עלי, מארוול והארי פוטר.

איזה פופ היה לך הכי קשה להשיג?

הפופ שהיה הכי קשה לי להשיג היה כנראה הפורג 10 אינץ, אקסקלוסיבי לטארגט. ממש קשה למצוא את האקסקלוסיבים של טארגט ובמיוחד את ה10 אינצים, עד שמישהו בקבוצה עזר לי להשיג אותו במחיר חביב.

איזה פופ אתה הכי רוצה שעדיין אין לך?

הפופ שאני הכי רוצה זה באטמן כרום כחול, סאן דיאגו קומיקון 2017 אקסקלוסיב. פספסתי אותו בפופקאלצה ומאז השווי שלו רק עולה ועולה והופך להיות ממש בלתי אפשרי להשגה.

מה מייחד את האוסף שלך על פני אחרים לדעתך?

מה שלדעתי מייחד את האוסף שלי הוא שבגלל שאני אוהב הרבה פאנדומים הפופים שלי ממש מגוונים ושונים משל אחרים.

מחוץ לקופסא או בתוך הקופסא?

מעדיף מחוץ לקופסא לרוב, כי אז רואים את כל הפופ כמו שצריך, אבל יש כמה שאני מעדיף בקופסא מאשר בחוץ כי הקופסא שלהם ממש מגניבה!

איזה פופ היית רוצה שפאנקו יוציאו שהם עדיין לא הכריזו עליו?

הפופ שאני הכי רוצה שייצא זה חייב להיות מריו מהמשחק Super Mario Odyssey במיוחד, כי יש לו שם כובע שונה וזה המשחק הכי אהוב עלי! אבל זה בחיים לא יקרה כי נינטנדו לא משחררים לפאנקו את הזכויות לייצר פופים להם, אז אם להיות ריאלי זה יהיה מובי מומנט של הארי נגד וולדמורט בבית קברות מהסרט הרביעי. סצינה מדהימה וזה יכול להראות ממש מגניב כמובי מומנט!

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא