ג'יימס גאן הוחתם על ידי דיסי לכתוב ולביים את "יחידת המתאבדים 2"

עולם הבידור כמרקחה! במאי "שומרי הגלקסיה" ג'יימס גאן שפוטר לאחרונה מדיסני (ע"ע הבעלים של מארוול) הוחתם בצעד מפתיע על ידי האחים וורנר ודיסי לביים ולכתוב את "יחידת המתאבדים 2".

אתר החדשות דדליין הכריז מוקדם יותר השבוע על הידיעה המרעישה בה הבמאי האהוב עובר למחנה דיסי עם הפרויקט השנוי במחלוקת של כתיבה ובימוי "יחידת המתאבדים 2".

ג'יימס גאן, שלא זר למחלוקת, פוטר לפני מספר חודשים על ידי דיסני בצעד קיצוני ומפתיע לאחר שצפו ברשת ציוצי עבר שלו שהפגינו בהומור שחור גזענות, הומופוביה, טרנסופוביה ושאר הירקות מתקופה שקדמה בהרבה למערכת היחסים שלו עם מארוול. גאן התנצל פומבית ואמר שהוא היה במקום אחר לפני כמה שנים והוא השתנה לגמרי מאז מה שהביא להבעת סולידריות מצד מעריצים רבים וכוכבי הסרט "שומרי הלגקסיה" שהביעו כעס ותסכול שגאן פוטר ודרשו להחזיר אותו לתפקידו אך למרות הלחץ הציבורי דיסני לא נכנעו ועמדו מאחורי ההחלטה השנויה במחלוקת ובכך השאירו את עתיד "שומרי הגלקסיה 3" תלוי באוויר, שכן גאן היה המוח מאחורי היצירה של מה שהפך לאחד מהטייטלים האהובים ביותר בסדרה.

ההחלטה של דיסי להעסיק את גאן פחות מפתיעה, הם אחרי הכל מיהרו לקחת את ג'וס ווידון כשהוא מאס במארוול לאחר "הנוקמים: עידן אולטרון" והם נואשים להציל את הייקום הקולנועי הלא כל כך מצליח שלהם, ג'יימס גאן מצידו סביר להניח רוצה "להחזיר" לדיסי על הפיטורין ואם הוא יצליח לשלוף ארנב מהכובע ולהפוך את "יחידת המתאבדים 2" להצלחה זאת תהיה הנקמה המתוקה מכולם.

כמה ימים לאחר ההכרזה גאן שיתף שהוא מתכוון להפוך את "יחידת המתאבדים 2" לסוג של "יחידת המתאבדים 1 וחצי" ולאתחל מחדש את הסרט, ככל הנראה בתקווה למחוק את הדיעות השליליות ולהתחיל מחדש.

האם ריבוט של "יחידת המתאבדים" יכלול גם ליהוק מחדש? עדיין לא ברור אבל מה שבטוח זה שאם הם ילכו לכיוון הזה הריבוט יעלה לדיסי הרבה מאוד כסף אם הם יחליטו לסגת מהחוזים של כוכבים כמו ויל סמית, מרגו רובי (שכרגע מעורבת בצורה מאוד אקטיבית בהפקה של סרטי כנופיות נשים בדיסי) וג'ארד לטו שגם ככה הביע חוסר בשביעות רצון עם הליהוק של חואקין פיניקס לסרט האוריג'ין של הגו'קר במקומו וחתם בהפגנתיות על תפקיד מורביוס הערפד בהפקה של סוני.

אך אין צורך לדאוג לכוכבים שירצו להשתתף בפרויקט, אחרי הכל לג'יימס גאן יש הרבה מאוד חברים מפורסמים ואחד מהם, עוד יוצא מארוול – השחקן והמתאבק לשעבר דייב באטיסטה, כבר הכריז שהוא מעוניין להשתתף בסרט. עבור מארוול זאת לא תהיה מכה גדולה מדי כי גם ככה גורלו של דראקס מוטל בספק עם "הנוקמים 4".

קרדיט לתמונות:/AP/ Getty Images/Ringer illustration

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא