אספן השבוע: דור טבת

פינת אספני השבוע חוזרת ובגדול! מעכשיו אציג בפינה אספנים מכל הסוגים. יש לכם אוסף מגניב (וגדול!) ואין לכם בעיה להצטלם? מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית בעמוד הפייסבוק ואציג אתכם בפינה.

אספן השבוע הוא דור טבת בן 16.

כמה פופים/מוצרי פאנקו יש לך?

כמעט 100 פופים ובובת פלאשי.

כמה זמן אתה אוסף ומה היה הפופ הראשון?

אני אוסף בערך שנתיים אפילו קצת יותר והפופ הראשון שלי היה יודה (הרגיל) מסטארוורז.

מה גרם לך להפוך לאספן של פופים?
אני זוכר שחבר שלי הביא פופים לבית ספר היסודי ואני כזה יואווו זה כזה יפה, אז פשוט אמרתי לעצמי איפה אפשר לקנות את זה.. דיפדוף קצר באינטרנט וקניתי את יודה החמדמד. אגב מה שהיה לו זה היה גופי הישן  (כששאלתי אותו מה עם אותו פופ הוא אמר לי שהוא זרק אותו wtf!!)
בהמשך הבנתי שיש שווי ויש גם קומיקונים וזה פשוט ממכר!!

איזה פופ באוסף שלך אתה הכי אוהב ולמה?
הפופ הכי אהוב עליי הוא פטריק סטאר (הישן)
פשוט פופ מדהים.. גם כמות הזמן שחיפשתי אותו הייתה ענקית וגם הוא לדעתי האיש שאני הכי אוהב בסדרה בין האהובות עליי: בובספוג.

איזה פופ היה לך הכי קשה להשיג?

אני חושב שזה יהיה דווקא פטריק (שוב) אממ הוא פשוט כול פעם חמק לי מהידיים ואז יום אחד פופסטופ הביאו אותו ופשוט רצתי ישר לשם כדי לקחת אותו ומאז הוא אצלי!

איזה פופ אתה הכי רוצה שעדיין אין לך?

שאלה קשה אני לא אשקר.. אבל אני חושב שזה יהיה ביג בוי (גירסת הקומיקון) אממ אין לי כולכך מה להרחיב עליו פשוט פופ יפה ממסעדה פשוט מדהימה .. אממ אגב לא פעם ולא פעמיים חשבתי על למכור את כל האוסף שלי בשבילו! אבל כמובן שהחלטתי שלבסוף לא אעשה את זה (מה אני משוגע!?)

מה מייחד את האוסף שלך על פני אחרים לדעתך?
מה מייחד את האוסף שלי: חושב שמה שמייחד אותו זה דווקא הכמות גריילים/נדירים שיש לי .. יש לי הרבה גריילים ת'אמת ולדעתי יותר מידי (חחחחחח) אבל זה עוד נתון לוויכוח.

 

מחוץ לקופסא או בתוך הקופסא?
כל מי שיכיר אותי יודע שאני חולה (אבל חולה) על הקופסאות של פאנקו אז כן.. בתוך הקופסא, די זה כזה יפה לדעתי בתוך הקופסא.

 

איזה פופ היית רוצה שפאנקו יוציאו שהם עדיין לא הכריזו עליו?
לדעתי צריך להוציא פופ של סידרה שאני אישית גדלתי עליה: ארתור!
אממ סידרה שלדעתי רוב ילדי ישראל גדלו עליה (בשנות ה2000 לפחות) וחייבים פופ של זה.. אגב ראיתי כמה קאסטומים של זה והם פשוט נוראים!

אהבתם? שתפו.

עוד בנושא