מי אני

אני – ניצן (ניקי) מור. חיה ונושמת את תרבות הבידור והגיק. כתבת, מבקרת, מרצה, אספנית, מנהלת, מארגנת, יועצת, מדגמנת ומגישה.

כל הכתבות והקישורים באתר זה בתוכו נכתבו על ידי.

מעבר לחומרים חדשים באתר תוכלו למצוא ארכיון של רוב הכתבות שלי בעברית ובאנגלית אשר פורסמו במעריב לנוער IGN ישראל, מולטיוורס, גיקסטר, אלטרנטיבה ישראל, מטאליסט, מעריב, מאקו ועוד.

 

Once Upon A Time…

 

אי שם באמצע שנות ה90, כשניצן עוד היתה בתיכון, ההיא התחילה לעסוק באופן סמי-מקצועי בשני תחביבים שהפכו להיות מרכז חייה: כתיבה ויחסי ציבור.

כמו הרבה כתבים מתחילים, מקום עבודתה הראשון היה עיתון בית הספר, אך מהר מאוד קיבלה הזדמנויות לכתוב ככתבת נוער במקומונים חינמים ובעיתון הנמכר ביותר באזור הצפון – “הד הקריות”.

לעולם יחסי הציבור ניצן הגיעה במקרה כשהזדמנות לא שגרתית נפלה בחיקה, וכך היא הפכה להיות מנהלת מועדון המעריצים הצפוני של להקת “היי פייב” בשיתוף עם “טבת הפקות” ו”הד ארצי” שאפשרו לה להצטרף לסיבוב ההופעות של הלהקה, יחד עם קידום אמנים נוספים החתומים בחברה.

Fast Forward  כמה שנים וניצן של שנות ה20 הפכה ליחצנית של מסיבות, הופעות ולהקות, דיג’יית, עוזרת הפקה, מנהלת להקות ואחראית סושיאל מדיה לפני שהוא בכלל הפך להיות מקצוע.

בעזרת הקמה וניהול של פורומים, אתרי מעריצים, סטריט טים ופרופילים ברשת החברתית “מיי ספייס” ניצן עבדה עם עשרות להקות בתחום הרוק והמטאל הישראלי וכך התחברה גם למספר אמנים בינלאומיים.

לפי ניצן, החיבור למוזיקה קישר אותה בחזרה לכתיבה וכך היא סיקרה, ביקרה וראיינה להקות, אמנים, הופעות, אלבומים ועוד. בנוסף, מגורים בחו”ל (אנגליה, גרמניה, ספרד וארה”ב) עזרו לה ליצור קשרים הדוקים מסביב לעולם.

כמה שנים לאחר מכן, נכנסה ניצן לתחום ההיאבקות הבידורית בארה”ב, מה שחיבר אותה לקהילה הישראלית של הספורט. יחד עם שנת אימונים בתחום רק בשביל הכיף, החלה לקדם בעיתונות ובאינטרנט את אירגוני האינדי השונים בארץ, את ההופעות ואת המתאבקים עצמם.

בצורה מפתיעה, דווקא החיבור לעולם ההיאבקות הבידורית היה מה שהסיט את כיוון הכתיבה שלה על מוזיקה, לתחומים נוספים ונתן את הדחיפה לעסוק בכתיבה במשרה מלאה.

השנים האחרונות הוקדשו ללמידה והשקעה בתחום הקומיקס, קולנוע, טלוויזיה ותרבות הפופ. תחת עטה ניצן פרסמה מאות כתבות, ביקורות, סקירות, חדשות ומאמרי דעה שהתפרסמו ברחבי האינטרנט ובמגזינים בעברית ובאנגלית. בנוסף, ניצן קפצה למים העמוקים עם מספר הרצאות המשלבות את כל תחומי העניין שלה והיא גם החלה להגיש פינות וידיאו מצולמות בדף הפייסבוק האישי שלה ובאתרים אחרים.

כעת, עם השקת האתר, רק השמיים הם הגבול.